Wie is wie

Hoofd studentenonderwijs, huisarts en docent

Dr. N.Th. (Nicoline) van den Broek 

E  n.t.van.den.broek@umcg.nl

                                                                                                                                                                                                                                                  Coördinator Profileringsprojecten, M3 stages, huisarts en docent

Dhr. M.P.A. (Michiel) Andriessen 

m.p.a.andriessen@umcg.nl

 

Coördinator Professionele Ontwikkeling M1, huisarts en docent

Dhr. P.J. (Peter) van Dijken

E  p.j.van.dijken@umcg.nl

 

Coördinator M2 stage Huisartsgeneeskunde, huisarts en docent

Dhr. T.H.N. (Dick) Rinkes

t.h.n.rinkes@umcg.nl

 

Coördinator landelijke Voortgangstoets (VGT), beoordelaar Klinische lessen M3, huisarts en docent

Mw. J. (Janke) Greidanus

E  j.greidanus@umcg.nl

                                                                                                                                                                                                                                                 Lid Toets Beoordelings Panel en huisarts

Mw. P.E. (Petra) Hermse 

E p.e.hermse@umcg.nl

                                                                                                                                                                                                                                                Coach zij instroom en LCDZ, huisarts en docent

Mw. T. (Tanne) van Wijngaarden

E  t.van.wijngaarden@umcg.nl

 

Coach jaar 1, Huisartsbegeleider M2, huisarts en docent

Mw. S. T. (Sjoukje) Prins - Hoekstra

E  s.t.prins-hoekstra@umcg.nl

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Coach jaar 1 & 2, huisarts en docent

Mw. J.M. (Jitske) Hof

E  j.m.hof@umcg.nl 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Coördinator scholing en professionalisering opleiders Huisartsgeneeskunde, onderwijskundige

Mw. V.M. (Vivian) Haverlach

E: v.m.haverlach@umcg.nl

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Coördinator studentenonderwijs Huisartsgeneeskunde

Mw. M.M. (Mariecke) van Bijssum-de Groot 

m.m.van.bijssum-de.groot@umcg.nl

 

Onderwijsmedewerker

Mw. J. (Janny) Stoppels 

T  050 - 3616723

E  sohag@umcg.nl