Wie is wie

Hoofd sectie Onderwijs          

Dr. A.D. (Agnes) Diemers                                             

a.d.diemers@umcg.nl

 

Adjunct hoofd Studentenonderwijs, huisarts en docent

Dr. N.Th. (Nicoline) van den Broek 

E  n.t.van.den.broek@umcg.nl

 

Coördinator Learning Community Duurzame Zorg (LCDZ), huisarts en docent

Dhr. M.P.A. (Michiel) Andriessen 

m.p.a.andriessen@umcg.nl

 

Coördinator Professionele Ontwikkeling M1/M2, huisarts en docent

Dhr. P.J. (Peter) van Dijken

E  p.j.van.dijken@umcg.nl

 

Coördinator M2 stage Huisartsgeneeskunde, huisarts en docent

Dhr. T.H.N. (Dick) Rinkes

t.h.n.rinkes@umcg.nl

 

Coördinator landelijke Voortgangstoets (VGT), beoordelaar Klinische lessen M3, huisarts en docent

Mw. J. (Janke) Greidanus

E  j.greidanus@umcg.nl

 

Coach zij instroom en LCDZ, huisarts en docent

Mw. T. (Tanne) van Wijngaarden

E  t.van.wijngaarden@umcg.nl

 

Coach M1, specialist ouderengeneeskunde en docent

Dhr. M. (Menno) Buiskool

E m.buiskool@umcg.nl

 

Coördinator Studentenonderwijs

Mw. M.M. (Mariecke) van Bijssum-de Groot 

m.m.van.bijssum-de.groot@umcg.nl

 

Onderwijsmedewerker

Mw. J. (Janny) Stoppels 

T  050 - 3616723

E  sohag@umcg.nl