Wie is wie

Algemeen

Hoofd Huisartsopleiding

Mevr. drs. C.D. (Carolien) van Leeuwen
T: 050 - 361 6700
E: carolien.van.leeuwen@umcg.nl

Adjunct-hoofd 

Dhr. dr. J. (Jan) Winters
T: 050 - 361 6700
E: j.c.winters@umcg.nl

Manager Opleidingsondersteundend Bureau

Mevr. mr. S.R. (Sjoukje) Dijkinga

T: 050 - 361 6700

E: s.r.dijkinga@umcg.nl

Secretaresse Management Huisartsopleiding

Mevr. J. (Jannie) Stellingwerff
T: 050 - 361 6710
E: j.stellingwerff@umcg.nl

Secretariaat Algemeen

Mevr. J.E. (Joke) Hazenberg
T: 050 - 361 6700
E: j.e.hazenberg@umcg.nl

Zwangerschappen, deeltijdaanvragen, vrijstellingen, onbetaald verlof, zaken betreffend IOS

Mevr. A. (Afke) Nauta   
T: 050 - 361 6715
Dhr. R.H. (Renze) Hasper   
T: 050 - 361 6698 
E: planning-verlof@hag.umcg.nl 

Koppeling jaar 1- aios gedeelte
E: planning-jaar1@hag.umcg.nl
Koppeling jaar 3 - aios gedeelte
E: planning-jaar3@hag.umcg.nl
Mevr. E.P.J. (Eleni) Markou   
T: 050 - 361 6714

Medewerker Onderwijs en Toetsing

Mevr. drs. A.H. (Helga) van Dijk

T: 050 - 361 6694
E: a.h.van.dijk@umcg.nl

Aioto-coördinator

Mevr.  dr. A.A.H. (Anita) Verhoeven

E: a.a.h.verhoeven@umcg.nl

ICT medewerker 

De heer : R. (Rien) Dreijer

E: r.dreijer@umcg.nl