Wie is wie

Hoofd Huisartsopleiding

Mevr. drs. J.P.H. (Josca) Fokkema-Elders
T: 050 - 361 6700
E: j.p.h.fokkema-elders@umcg.nl

Secretaresse Hoofd Huisartsopleiding

Mevr. J. (Jannie) Stellingwerff
T: 050 - 361 6710
E: j.stellingwerff@umcg.nl

Hoofd Continuüm van Onderwijs en Opleiding

Mevr. dr. A.D. (Agnes) Diemers
T: 050 - 361 6700
E: a.d.diemers@umcg.nl

Adjunct-hoofd

Dhr. drs. M. (Meike) Bruinsma
T: 050 - 361 6692
E: meike.bruinsma@umcg.nl

Algemeen Secretaris, tevens plaatsvervangend hoofd

Mevr. drs. P.G. (Pauline) Emaar
T: 050 - 361 6711
E: p.emaar@umcg.nl

Medewerker Huisartsopleiders

Mevr. A.E. (Mibeth) Lijklema
T: 050 - 361 6705
E: a.e.lijklema@umcg.nl

Stagebeheerder Huisartsopleiders

Mevr. A.C. (Joke) Breed
T: 050 - 361 6708
E: a.c.breed@umcg.nl

Coördinator logistiek & planning

Dhr. R.H. (Renze) Hasper
T: 050 - 361 6698
E: r.h.hasper@umcg.nl

Secretariaat Algemeen

Mevr. J.E. (Joke) Hazenberg
T: 050 - 361 6700
E: j.e.hazenberg@umcg.nl

Onderwijsmedewerker Fase 1 Groningen

Mevr. T.R. (Tanja) Tönis
T: 050 - 361 6717
E: t.r.tonis@umcg.nl

Onderwijsmedewerker Fase 1 Zwolle 

Mevr. I.M.J. (Inge) Comans
T: 050 - 361 7088
E: i.m.j.comans@umcg.nl

Teamleider Fase 1  Groningen

Mevr. Dr. G.M. (Majella) de Jong

T:050 - 361 6702

E: g.m.de.jong@umcg.nl

Teamleider Fase 1 Zwolle

Mevr. Dr. L.J. (Lielith) Ubink-Veltmaat

T: 06 - 515 600 97

E: l.j.ubink-veltmaat@umcg.nl

Teamleider Fase 2 Zwolle

Dhr. drs. F. (Fré) Oosterhuis

T: 050 - 361 6706

E: f.oosterhuis@umcg.nl

Teamleider Fase 2 Groningen

Dhr. drs. M. (Michiel) Jongsma

T: 050 - 361 6700

E: m.jongsma03@umcg.nl

Stagebeheer en planning jaar 2

Mevr. M.M. (Mildred) Philips
T: 050 - 361 6764
E: m.m.philips@umcg.nl

Onderwijsmedewerker Fase 2 jaar 2 Groningen

Mevr. A. (Antoinette) Riddering
T: 050 - 361 6713
E: a.riddering@umcg.nl

Onderwijsmedewerker Fase 2 jaar 2/3 Zwolle 

Mevr. A. (Afke) Nauta
T: 050 - 361 6715
E: a.nauta@umcg.nl

Onderwijsmedewerker Fase 2 jaar 3 Groningen

Mevr. E.P.J. (Eleni) Markou
T: 050 - 361 6714
E: e.p.j.markou@umcg.nl

Medewerker Onderwijs en Toetsing

Mevr. drs. A.H. (Helga) van Dijk

T: 050 - 361 6694
E: a.h.van.dijk@umcg.nl