Wie is wie

Algemeen

Hoofd Huisartsopleiding

Mevr. drs. J.P.H. (Josca) Fokkema-Elders
T: 050 - 361 6700
E: j.p.h.fokkema-elders@umcg.nl

Adjunct-hoofd 

Dhr. dr. J. (Jan) Winters
T: 050 - 361 6700
E: j.c.winters@umcg.nl

Algemeen Secretaris

Mevr. drs. P.G. (Pauline) Emaar
T: 050 - 361 6711
E: p.emaar@umcg.nl

Secretaresse Hoofd Huisartsopleiding

Mevr. J. (Jannie) Stellingwerff
T: 050 - 361 6710
E: j.stellingwerff@umcg.nl

Secretariaat Algemeen

Mevr. J.E. (Joke) Hazenberg
T: 050 - 361 6700
E: j.e.hazenberg@umcg.nl

Coördinator planning & logistiek

Dhr. R.H. (Renze) Hasper
T: 050 - 361 6698
E: r.h.hasper@umcg.nl

Medewerker Onderwijs en Toetsing

Mevr. drs. A.H. (Helga) van Dijk

T: 050 - 361 6694
E: a.h.van.dijk@umcg.nl

Aiotho-coördinator

Annette Berendsen

E: a.j.berendsen@umcg.nl 

ICT medewerker 

De heer : R. (Rien) Dreijer

E: r.dreijer@umcg.nl

Hoofd Continuüm van Onderwijs en Opleiding

Vacature