Over ons

Het AHON-team bestaat uit de volgende medewerkers

drs. Nynke Schouwenaars

Coördinator Huisartsennetwerk AHON

T. 06 - 527 246 54

E. n.t.schouwenaars@umcg.nl

Marjolein Berger

Hoogleraar Huisartsgeneeskunde en hoofd sectie Onderzoek

T. (050) 361 6691

E. m.y.berger@umcg.nl

drs. Feikje Groenhof

AHON-database coördinator

T. 06 - 256 471 45

E. f.groenhof@umcg.nl 

Ronald Wilmink

Software ontwikkelaar/database administrator

E. r.a.wilmink@umcg.nl

Manfred Schweiger

Software ontwikkelaar/database administrator

E. m.m.schweiger@umcg.nl

Karina Sulim

Datamanager

T. 06 – 256 513 57
E. k.sulim@umcg.nl

Robin Twickler

Data Scientist

T. 06 – 813 600 66

E. r.twickler@umcg.nl

Thijmen Kupers

Data Scientist

T. 06 256 514 43

E. t.kupers@umcg.nl