Opleidersteam

Teamleider opleidersteam

Mevr. Mr. S.R. (Sjoukje) Dijkinga

T: 050 - 361 6700

E: s.r.dijkinga@umcg.nl

Secretaresse Opleidersteam

Mevr. A. (Antoinette) Riddering
T: 050 - 361 6713
E: a.riddering@umcg.nl

Medewerker Opleidersteam

Mevr. A. (Afke) Nauta
T: 050 - 361 6715
E: a.nauta@umcg.nl

Medewerker Opleidersteam

Mevr. E.P.J. (Eleni) Markou

T: 050 - 361 6714

E: e.p.j.markou@umcg.nl

Medewerker Opleidersteam (werving en selectie opleiders)

Mevr. A.E. (Mibeth) Lijklema

T: 050 - 361 6705

E: a.e.lijklema@umcg.nl

Stagebeheer en planning jaar 2

Mevr. M.M. (Mildred) Philips
T: 050 - 361 6764
E: m.m.philips@umcg.nl

Organisator scholing opleiders

Mevr. Drs. V.M. (Vivian) Haverlach

T:050 - 361 6700

E: v.m.haverlach@umcg.nl