Contact

Afdeling Huisartsgeneeskunde en Ouderengeneeskunde, UMCG

De afdeling bestaat uit een aantal secties en de netwerken AHON en UNO-UMCG.

Om u sneller van dienst te kunnen zijn, hebben we geprobeerd in onderstaand overzicht aan te geven bij wie u het best met uw vraag over een bepaald onderwerp terecht kunt.

Patiënten van de Academische Huisartspraktijk wordt verzocht rechtstreeks contact op te nemen met de praktijk.

1. Huisartsopleiding

Postadres

Huispostcode FA20

Postbus 196

9700 AD Groningen

Bezoekadres Groningen

Oostersingel, ingang 47, gebouw 50

Ga links bij de paarden, 3e verdieping

Bezoekadres  Zwolle

Mondriaangebouw

Dokter van Deenweg 1

8025 BP Zwolle

 

Voor algemene informatie over  Huisarts Opleiding Nederland (HON): http://www.huisartsopleiding.nl/

 

Aios en aspirant-aios

Joke Hazenberg

Secretaresse huisartsopleiding Groningen

T 050 361 6700 | E j.e.hazenberg@umcg.nl

 

Afke Nauta

Secretaresse opleiding Zwolle

T 050 361 6715 | E a.nauta@umcg.nl

 

Joke Breed

Contactpersoon stages jaar 1 en 3

T 050 361 6708 | E a.c.breed@umcg.nl

 

Mildred Philips

Contactpersoon stages jaar 2

T 050 361 6764 | E m.m.philips@umcg.nl

 

Jannie Stellingwerf

Secretaresse hoofd opleiding

T 050 361 6710 | E j.stellingwerff@umcg.nl

 

Annette Berendsen

Aiotho-coördinator

E a.j.berendsen@umcg.nl

 

Opleiders en aspirant-opleiders

 Mibeth Lyklema

Contactpersoon (aspirant-)opleiders

T 050 361 6705 | E a.e.lijklema@umcg.nl

 

Joke Breed

Stagebeheerder Opleiders

T 050 361 6708 | E a.c.breed@umcg.nl

Stage-begeleiders

 Mildred Philips

Contactpersoon stage-begeleiders

T 050 361 6764 | E m.m.philips@umcg.nl

 

Vragen over Kaderopleiding GGZ

 

Janny Stoppels

Contactpersoon kaderopleiding

T 050 361 6734 | E  j.stoppels@umcg.nl

 Voor overige vragen kunt u contact opnemen via huisartsopleiding@umcg.nl

2. (Studenten)onderwijs

Postadres

Huispostcode FA21

Postbus 196

9700 AD Groningen

Fax: 050 363 2964

Bezoekadres

Oostersingel, ingang 47, gebouw 50

Ga links bij de paarden, 3e verdieping

 

Mariecke van Bijssum – de Groot

Coördinator studentenonderwijs

T 050 361 6723 | m.m.van.bijssum-de.groot@umcg.nl

Aanbod stage wetenschap: Junior Scientific Masterclass (JSM)

Mariecke van Bijssum – de Groot

Coördinator studentenonderwijs

T 050 361 6723 | m.m.van.bijssum-de.groot@umcg.nl

3. Onderzoek

 

Postadres

Huispostcode FA21

Postbus 196

9700 AD Groningen

Fax: 050 363 2964

Bezoekadres

Oostersingel, ingang 47, gebouw 50

Ga links bij de paarden, 2e verdieping

 

Voor vragen over een specifieke studie kunt u terecht bij de betreffende onderzoeker. U kunt zoeken op naam van de onderzoeker of naam van het onderzoek.

Voor vragen over stage wetenschap: zie kopje Studentenonderwijs

Aiotho's

Annette Berendsen

Aiotho-coördinator

E a.j.berendsen@umcg.nl

 

Voor overige vragen:

Onni de Jonge

Secretaresse Ouderengeneeskunde

T 050 361 6731 | E o.r.m.de.jonge@umcg.nl

4. Academische Huisartspraktijk Groningen (Patientenzorg)

Bezoekadres

Oostersingel, ingang 47, gebouw 50

Begane grond

Postadres

Huispostcode XA30

Postbus 880

9700 AW Groningen

 

Patiënten van de Academische Huisartspraktijk wordt verzocht rechtstreeks contact op te nemen met de praktijk:

 

Praktijk drs. J. Talsma/mw. drs. P.E. Hermse-de Waard/ drs. F.A. Said/ drs. L. Hakvoort

Praktijklijn: 050-3615020

Spoedlijn: 050-3615021

 

Praktijk mw. dr. J.L. van der Velde/ dr. J.W.H. Kocks/ mw. drs. E. de Lange /mw. drs. E. AB

Praktijklijn: 050-3615030

Spoedlijn: 050-3615031

5. Ouderengeneeskunde

Postadres

Huispostcode FA21

Postbus 196

9700 AD Groningen

Fax: 050 363 2964

Bezoekadres

Oostersingel, ingang 47, gebouw 50

Ga links bij de paarden, 2e verdieping

 

Onni de Jonge

Secretaresse Ouderengeneeskunde

T 050 361 6731 | E o.r.m.de.jonge@umcg.nl

6. UNO-UMCG

Bezoekadres

Oostersingel, ingang 47, gebouw 50

Ga links bij de paarden, 2e verdieping

Postadres

Universitair Medisch Centrum Groningen Afdeling Huisartsgeneeskunde,

Sectie Ouderengeneeskunde t.a.v. Ilonka Pots,

UNO-UMCG, HCP FA21 Postbus 196 9700 AD Groningen

E uno@umcg.nl

Contactpersonen

Nina Hovenga, coördinator UNO-UMCG

T 06 - 25 64 71 43  | E n.g.hovenga@umcg.nl

Ilonka Pots, secretaresse UNO-UMCG

T 06 - 25 64 71 03  | E i.g.h.pots@umcg.nl

Nannet Alkema, communicatieadviseur UNO-UMCG

T 06 - 51 01 24 64  | E n.a.m.alkema@umcg.nl

AHON

 

Postadres

Huispostcode FA21

Postbus 196

9700 AD Groningen

AHON@umcg.nl

 

Karin Slotman

Coördinator AHON

T 06 527 246 54 | E k.slotman@umcg.nl

Staat uw vraag er niet tussen of komt u er niet uit? Dan kunt u contact opnemen met Johanna Heijenga, secretaresse afdelingshoofd a.i. via huisartsgeneeskunde@umcg.nl.